Wygrana i remis drugoligowców, minimalna porażka dziewczyn

W zeszły weekend nasze dziewczyny rozegrały swój mecz w rozgrywkach pierwszej ligi podejmując na własnej hali IKTS Noteć Inowrocław, zaś męska drużyna drugoligowa zagrała dwa mecze wyjazdowe z UKS Team Tenis 2005 Białogard oraz Visonex LUKS Top Wierzbięcin.

W sobotę drugoligowcy Championa wywieźli 3 punkty wygrywając najpierw dość pewnie w Białogardzie 8:2, następnie po wielu wyrównanych partiach i emocjach od pierwszego do ostatniego pojedynku remisując w Wierzbięcinie. Po 4 meczach nasi tenisiści zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów tracąc jedynie punkt do drugiego ATS’u Stargard i trzeciej Sparty Złotów.

Dzień później pierwszoligowe zawodniczki z Polic zagrały swój kolejny mecz ligowy. Niestety po ponad 2 godzinnym, wyrównanym boju minimalnie przegrały 4:6 z Inowrocławiem. Po 4 meczach dziewczyny jeszcze bez zdobytego punktu zajmują 9 miejsce, ale zapewniamy, że nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i zwycięstwa w końcu przyjdą.

W najbliższy weekend w Międzyzdrojach odbędą się wojewódzkie turnieje młodzików i seniorów. W sobotę w kategorii młodziczek wystąpią nasze dwie zawodniczki: Karolina Łachut i Martyna Toczek, a w niedzielę w seniorach: Anna Jędrzejewska, Wiktor Zieliński oraz Maciej Stadnik.

Udostępnij na: