Sobotnie zmagania Championa Police

W zeszłą sobotę aż cztery nasze drużyny rozgrywały swoje mecze ligowe. W Policach nasze pierwsze drużyny: kobieca i męska oraz młodzież z 4 ligi podejmowały swoich rywali, natomiast do Złocieńca i Świdwina pojechała 3 ligowa drużyna Championa.

Na początek dnia swoje potyczki stoczyły drużyny Championa I w 2 lidze oraz Championa III w 4 lidze. Ze świetnej strony spisali się drugoligowcy wygrywając aż 10:0 z KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin. Dobrze zaprezentowali się również nasi czwartoligowi tenisiści zwyciężając 7:3 z UKS Hercules Kamień Pomorski.

Po tych meczach swoje spotkanie rozegrała drużyna kobiet w 1 lidze podejmując UKS Dojlidy Białystok. Niestety nasze dziewczyny uległy rywalkom z Białegostoku 1:9, jednak wysoki wynik nie odzwierciedla poziomu spotkania, dużo partii było bardzo wyrównanych i o zwycięstwach decydowały końcowe piłki.

Z wyjazdowych meczów 2 punkty wywieźli trzecioligowcy wygrywając 8:2 z ZTTS Złocieniec, a później przegrywając minimalnie z MSZS Świdwin 4:6.