Ligowy weekend w Policach

W sobotę zawodnicy i zawodniczki Championa rozegrały swoje spotkania ligowe. Pierwsza drużyna kobiet zmierzyła się na własnej hali z SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa, druga liga męska podejmowała Spartę Złotów i UKS Nałęcz Majster Ostroróg, trzecia liga zagrała na wyjeździe z drużynami UKS Chrobry Międzyzdroje i UKS Zalew Stepnica, a czwarta liga u siebie gościła drużyny III KTS Ekonom Koszalinianin Koszalin oraz II MSZS Świdwin.

Minimalną porażkę zanotowały tenisistki z Polic przegrywając swój mecz 4:6. Mimo wyrównanego boju i wielkich emocji rywalki okazały się minimalnie lepsze. W najbliższy weekend czekają dwa kolejne starcia, najpierw w sobotę do Polic przyjedzie drużyna Stella Niechan Gniezno, a dzień później KU AZS PWSiP Metal-Technik Łomża.

Dwa trudne spotkania rozegrali drugoligowi tenisiści. Najpierw po zaciętej batalii ulegli zawodnikom ze Złotowa 3:7, a następnie po równie zaciętym i wyrównanym meczu zwyciężyli 6:4 z Ostrorogiem. Dzięki tym dwóm punktom nasi zawodnicy umocnili się na 4 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów.

Remis i zwycięstwo zanotowali na wyjazdach trzecioligowcy kolejno remisując z Chrobrym Międzyzdroje 5:5 i pokonując Zalew Stepnicę 7:3. Trudniejsze zadanie mieli czwartoligowcy, którzy wywalczyli remis z KTS’em Koszalin 5:5, jednak w drugim meczu z MSZS Świdwin musieli uznać wyższość rywali przegrywając 1:9. Champion II jak i Champion III w swoich rozgrywkach zajmują kolejno 3 i 5 miejsce.

Udostępnij na: