Sobotnie zmagania 3 i 5 ligi

W zeszłą sobotę policcy championi rozegrali mecze ligowe w 3 i 5 lidze. Ze względu na utrudnienia w organizacji meczów spotkania zostały rozegrane w Szczecinie na Marinie Sport. W imieniu całego klubu chcielibyśmy podziękować Panu Rafałowi Buczkowi za możliwość udostępnienia hali na czas trwania meczów.Ostatnia kolejka ligowa była emocjonująca dla zawodników Championa II. Podejmowali oni  drużyny MSZS Świdwin oraz UKS Team Tenis Białogard. Pierwszy mecz po dwugodzinnym boju zakończył się wygraną naszych tenisistów 6:4. Pojedynek z Białogardem był równie emocjonujący od pierwszej do ostatniej partii i zakończył się remisem 5:5. W tym samym czasie grała drużyna Championa III, niestety bez powodzenia mecze zakończyły się przegranymi 2:8 z Białogardem i 1:9 ze Świdwinem.

W tym samym czasie grała nasza młodzież w 5 lidze goszcząc dwie drużyny z Koszalina. Z pierwszą, dużo silniejszą nie poradzili sobie przegrywając 0:10, zaś z drugą mecz miał już bardziej wyrównany przebieg, jednak zwycięsko wyszli przyjezdni wygrywając 6:4.

Zostały dwie kolejki do zakończenia rozgrywek. W trzeciej lidze Champion II zajmuje 3 miejsce, blisko premiowanego awansem miejsca do 2 ligi. Zapowiada się ciekawa walka do ostatniej kolejki, ponieważ w gronie zainteresowanych awansem jest aż 5 drużyn( między drugim i szóstym miejscem jest tylko 1 punkt różnicy). Niestety pewna spadku do 4 ligi jest drużyna Championa III zamykająca tabelę. W 5 lidze Champion IV zajmuje 9 miejsce.