Złoto Anny Grygorcewicz na mistrzostwach województwa seniorów!

W niedzielę w Międzyzdrojach zostały rozegrane indywidualne mistrzostwa województwa seniorów i seniorek, w których wystąpili policcy zawodnicy i zawodniczki. Sukces w grze pojedynczej odniosła nasza wychowanka Anna Grygorcewicz zdobywając złoto. W finale po zaciętym i emocjonującym 5-setowym boju pokonała tenisistkę z Międzyzdrojów na co dzień grającą w kobiecej ekstraklasie Joannę Kiedrowską.Oprócz złota w singlu Ania zdobyła również brązowy medal w grze podwójnej razem z drugą naszą zawodniczką Sandrą Przywartą. Sandra tak jak i Ania wywalczyła na mistrzostwach dwa medale. Poza krążkiem w grze podwójnej zdobyła też brąz w grze mieszanej grając z Bartoszem Jemilianowiczem, zawodnikiem Visonex LUKS Top Wierzbięcin.

Z medalem z mistrzostw wrócił także nasz drugoligowiec Jacek Łukasiewicz. W deblu z Bartoszem Dobrowolańskim(Visonex LUKS Top Wierzbięcin) dotarł do finału, gdzie przegrali 1:3 z silnym deblem: Marcinem Czerniawskim i Tomaszem Taborem. Blisko medalu w singlu była Karin Kmiecik plasując się tuż za podium na 4 miejscu.

Z łącznym dorobkiem 4 medali tenisiści i tenisistki z Polic zakończyli zmagania podczas indywidualnych mistrzostw województwa. W dniach 3-5.03 w Częstochowie odbędą się 85 indywidualne mistrzostwa Polski, na które się zakwalifikowała Anna Grygorcewicz dzięki pierwszemu miejscu na mistrzostwach wojewódzkich. Wszystkim polickim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za dobrą postawę, gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.