Brązowe medale drużyn kadetów i młodziczek

W zeszłą niedzielę w Stepnicy zostały rozegrane drużynowe mistrzostwa województwa juniorów(-ek), kadetów(-ek) i młodzików(-czek). W kategorii kadetów i młodziczek barwy Championa reprezentowali: Wiktor Zieliński, Michał Wardek, Karolina Łachut oraz Martyna Toczek. Obie drużyny zajęły w swoich kategoriach 3 miejsce. Kadeci w meczu o finał minimalnie przegrali ze Stargardem 2:3, a młodziczki uległy drużynie z Międzyzdrojów, która wygrała całe zawody. Mistrzostwo było bardzo blisko, jednak 3 miejsce dla jednych i drugich jest wciąż dużym sukcesem. W dniu 9 kwietnia w Sianowie odbędą się indywidualne mistrzostwa województwa we wszystkich trzech młodzieżowych kategoriach, na których również wystąpią nasi zawodnicy i zawodniczki. Życzymy im powodzenia i kolejnych sukcesów.