II GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW

Turniej rozegrano w Zawierciu, rozpoczynając w piątek 16 grudnia turniejem eliminacyjnym. Do turnieju głównego zakwalifikowała się nasza zawodniczka, Anna Grygorcewicz, która w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Międzyzdrojach zajęła 3 miejsce. Przez to, że reprezentantka KTS’u Koszalinian Koszalin, Katarzyna Grzegorczuk, zrezygnowała z awansu, nasza Championka mogła wyjechać na zawody ogólnopolskie.

Pierwszy mecz w grupie wygrała 3:0, a drugi przegrała 0:3, przez co uplasowała się 2 w tabeli. Jako, że tylko 1 miejsce gra dalej w turnieju głównym, Ani pozostał mecz pocieszenia o przedział 33-40. Prowadząc 2:0, przeciwniczka ją dogoniła i wyrównała wynik na 2:2, a zacięty 5 set pokazał wyższość rywalki. Ostatecznie nasza zawodniczka zajęła miejsce 41-48 z 64 kobiet.