Zwycięstwa 2-ligowych zawodników i zawodniczek Championa

W dniu 10 grudnia w Policach odbyły się mecze rozgrywek drugiej ligi mężczyzn i kobiet. Drużyna kobiet podejmowała zajmujące 2 miejsce w tabeli ligowej zawodniczki z Lubonia, a męska drużyna mierzyła się z drużynami KTS Koszalinianin Koszalin oraz ULKS Borne Sulinowo.Była to udana kolejka zarówno dla kobiecego zespołu, jak i dla męskiej drużyny. Tenisistki Championa ponownie pokazały swoją dominację wygrywając w dobrym stylu 12:2 z głównym rywalem w walce o pierwsze miejsce w tabeli ligowej LKTS Luboń. Tym samym nasze zawodniczki z kompletem zwycięstw umocniły się na pozycji lidera robiąc kolejny krok w drodze do awansu do 1 ligi.

Równie dobrze zaprezentowali się zawodnicy drugoligowi zwyciężając w obu meczach po 8:2 z Koszalinem oraz 7:3 z Bornym Sulinowem. Dzięki tym wygranym policcy tenisiści z dorobkiem 10 punktów zajmują 4 miejsce, które daje możliwość gry w barażu o mistrzostwo 2 ligi.

Gratulujemy obu drużynom dobrej postawy. W przyszły weekend w Zawierciu odbędzie się 2 Grad Prix Polski seniorek i seniorów, na którym wystąpi nasza tenisistka Anna Grygorcewicz dzięki wywalczeniu 3 miejsca w eliminacjach wojewódzkich. Będą to drugie zawody ogólnopolskiej rangi w tym sezonie, w których Ania weźmie udział. Poprzednio spisała się bardzo dobrze zajmując 33 lokatę wśród najlepszych zawodniczek w Polsce. Liczymy na jak najlepszy występ naszej zawodniczki 😎 .

Udostępnij na: