Wyniki ligowe z 05.11.2016

W dniu 5 listopada odbyły się mecze ligowe z udziałem naszych drużyn w drugiej,trzeciej oraz piątej lidze. Ze zmiennym szczęściem poradziły sobie nasze drużyny. Drugoligowcy z dalekich wyjazdów wywieźli 2 punkty wygrywając z Czarnymi Pieszcz 8:2, niestety w drugim meczu musieli uznać wyższość bardzo silnej drużyny Darz Bór Karnieszewice(w skład której wchodzą zawodnicy grający do niedawna w 1 lidze) przegrywając 0:10.

W 3 lidze z dobrej strony spisali się gracze Championa II wygrywając oba mecze po 7:3 i 8:2 ze Szczecinkiem i Złocieńcem. Z gorszym powodzeniem poszło drugiej drużynie 3-ligowej, która po bardzo długim i wyrównanym meczu uległa 4:6 z drużyną ze Złocieńca, drugi mecz zakończył się wynikiem 0:10 dla drużyny ze Szczecinka.

Nasi najmłodsi tenisiści w 5 lidze mierzyli się z dwiema drużynami ze Złocieńca. W pierwszym meczu byli bardzo blisko wywalczenia punktu, jednak pomimo wyrównanej walki przegrali pierwszy mecz 4:6, w drugim meczu z dużo silniejszymi rywalami polegli 1:9.

Aktualnie w tabeli 2 ligi pierwsza drużyna z Polic zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 6 punktów. W 3 lidze druga i trzecia drużyna Championa zajmują 6 i 10 miejsce, a 5-ligowcy są aktualnie na miejscu 9. W najbliższą sobotę wszystkie drużyny męskie i kobiece grają swoje mecze ligowe. Obie drużyny drugiej ligi kobiet jadą do drużyn z Ostrorogu oraz Obornik, 2 i 5 liga mężczyzn zagra na swojej hali z drużynami z Wierzbięcina(2 liga), Dębnem i Smolnicą(5 liga), a drużyny trzecioligowe czekają wyjazdowe mecze z Trzynastką Szczecin i ATS’em Stargard. Życzymy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom powodzenia w nadchodzących meczach 😛 .