Zacięta walka drugoligowców z Polic

W dniu 11 listopada w Policach został rozegrany mecz drugiej ligi, w której drużyna Championa Police podejmowała zeszłorocznego zwycięzcę tych rozgrywek: LUKS Top Wierzbięcin. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, dużo partii było bardzo wyrównanych, w których decydowały końcówki setów lub kończyły się wynikami 3:2. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych 7:3, jednak trzeba pochwalić zawodników z Polic, którzy mimo porażki pokazali się z bardzo dobrej strony. Aktualnie nasi 2-ligowi tenisiści zajmują na półmetku rozgrywek w tabeli 6 miejsce z dorobkiem 6 punktów. Z tą samą ilością punktów na miejscach 4-5 znajdują się drużyny z Koszalina i Stargardu, z którymi najprawdopodobniej policcy tenisiści stoczą bój o 4 miejsce gwarantujące grę w barażach o 1 ligę.