Pierwsze zwycięstwo w nowym roku

Dziś grała II liga.

Świetny początek nowego roku zanotowali tenisiści stołowi Championa Police, którzy ograli we własnej hali drużynę UKS Nałęcz II RSP Lubosina Ostroróg 6:4.
Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy. Po pierwszej rundzie gier singlowych był wynik 3:1. Następnie rozegrano mecze deblowe, gdzie lepsi okazali się zawodnicy Championa i na tablicy widniał wynik 5:1. Kolejny, decydujący o zwycięstwie punkt dołożył niezawodny tego dnia Kamil Kiljanek.
Na uwagę zasługuje gra Gości do samego końca meczu, którzy pokazali charakter wygrywając kolejne 3 pojedynki singlowe. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 6:4 dla Championa.
Policzanie wystąpili następującym w składzie: Kamil Kiljanek(2,5pkt.), Damian Szczerba(1,5pkt.), Marcin Jurkiewicz(1,5pkt), Dawid Zelek(0,5pkt.), Szymon Milczarek.

Poniżej wyniki dzisiejszej kolejki i aktualna tabela: