Turniej Play OFF – 2 liga mężczyzn – 2020/2021

Już w tą sobotę o godz. 11 ważny mecz Championa Police.

Rywalem Championa Police będą tenisiści stołowi Wametu Dąbcze, którzy zakończyli rundę zasadniczą w grupie południowej na czwartym miejscu.
Drużyna z Dąbcza posiada szeroką kadrę:

Goście wystąpią w swoim najsilniejszym składzie na czele z byłym reprezentantem Polski Jakubem Kosowskim, który wzmocnił drużynę z Dąbcza w drugiej części sezonu.

Spotkanie rozpocznie się 12 czerwca o godz. 11 w hali przy ul. Siedleckiej 2B. Serdecznie zapraszamy kibiców.

Poniżej drabinka turnieju PLAY OFF:

Mecze Play Off odbędą się 12 czerwca o godz. 12.00 , a finały 19 czerwca o godz. 12.00.
Gospodarzem meczy 1 rundy jest drużyna z wyższego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej / pogrubiona czcionka / .
Zwycięzcy meczy 1 rundy Play Off awansują do turnieju finałowego w którym zmierzą się najlepsze 4 zespoły.
Turniej będzie rozrywany systemem pucharowym / 1-4 i 2-3 /. Zwycięzcy stworzą parę finałową natomiast pokonane zespoły zagrają o 3 miejsce.
Mecze w turnieju play off i finałowym rozgrywa się do 6 zwycięstw, w przypadku remisu 5:5 decyduje, stosunek setów, stosunek piłek.
Przy idealnej równości powyższych kryteriów o kolejności miejsc decyduje losowanie. W sezonie 2020/2021 pierwszeństwo organizacji turnieju finałowego mają drużyny z województwa Wielkopolskiego.
Mistrzem II ligi zostaje najlepsza drużyna z turnieju finałowego, która reprezentować będzie nasze województwa w barażach o wejście do I ligi PZTS.
W II rundzie, barażach, grach o miejsce w tabeli końcowej i turnieju finałowym zawodnicy występujący w danym meczu muszą rozpocząć mecz na stole 1 lub 2 w/g pozycji Rankingu klubowego.
Zawodnicy rezerwowi w danym meczu wchodzą do gry po I serii na dowolne już stoły niezależnie od obowiązującego Rankingu.
W II rundzie, barażach, grach o miejsce w tabeli końcowej i turnieju finałowym w pierwszej parze deblowej występuje zawodnik z najwyższym rankingiem ligowym.

 

Udostępnij na: