Champion wygrywa na zakończenie 1. rundy

Ostatnia kolejka II ligi odbyła się w tą sobotę.

Tenisiści stołowi Championa Police udali się do Szczecina na ostatni mecz
w 1. rundzie.

Po ostatnich wysokich zwycięstwach w lidze Policzanie liczyli
na łatwy mecz z Top-Spinem Szczecin.
Niestety derby regionu rządzą się swoimi prawami. Obojętnie, co mówi statystyka, gdy dochodzi do derbów, to następuje reset i nie liczy się, co było wcześniej. Jedna z drużyn może być w czubie tabeli, druga w ogonie, a mecz derbowy i tak będzie emocjonujący. I tak było tym razem.
Gospodarze postawili bardzo ciężkie warunki i po pierwszych grach singlowych był wynik remisowy 2:2. Następnie po grach deblowych Policzanie wyszli na prowadzenie 4:2. Kolejna partia gier pojedynczych również trzymała w napięciu do samego końca. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla Championa.

Po tym zwycięstwie Champion Police umocnił się w fotelu lidera na koniec 1.rundy. Trzeba przyznać, że  ta runda była dla nas bardzo udana. Drużyna wystąpiła w składzie: Kamil Kiljanek, Damian Szczerba, Mariusz Pogorzelski, Michał Kluczyński i Marcin Jurkiewicz. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i równą formą. Brawo. 💪🏓💪
Mamy nadzieję, że w rundzie rewanżowej tenisiści Championa Police podtrzymają tą dobrą passę.

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela: