Zwycięska passa Championa Police trwa

W dniu 14.12.2019 tenisiści stołowi z Polic rozpoczęli rundę rewanżową.

Tym razem nasi zawodnicy udali się do Szczecina na mecz z drużyną Top Spin Szczecin. W pierwszym meczu rundy zasadniczej padł wynik 9:1 dla Championa, dlatego gospodarze chcieli się zrewanżować za wszelką cenę.
Mecz był bardzo emocjonujący i po pierwszych grach singlowych był remis 2:2. Następnie nadszedł czas na bardzo ważne gry deblowe,
które nasi zawodnicy wygrali, dzięki czemu Champion wyszedł na prowadzenie 4:2.  Kolejny punkt dołożył niezawodny KILLjan i w tym momencie było już wiadomo, że tego meczu nie przegramy. Po kolejnych grach singlowych mecz zakończył się rezultatem 7:3 dla Policzan.
Warto podkreślić wyśmienitą formę naszej tzw. super-jedynki: Kamila KILLjanka, który ponownie zdobył komplet punktów.
Było to 8. zwycięstwo z rzędu ekipy trenera Rafała Smolińskiego, dzięki czemu Champion Police nadal pozostaje liderem tabeli.

Kolejne mecze odbędą się już w Nowym Roku i mamy nadzieję, że  drużyna Championa będzie się  prezentować tak samo dobrze jak do tej pory.

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela: