CHAMPION POLICE SAMODZIELNYM LIDEREM W II LIDZE !!!

W dniu 16.11.19 w Policach odbyły się rozgrywki o mistrzostwo II ligi.

Nasza drużyna rozegrała 2 zwycięskie mecze u siebie. W pierwszym meczu z drużyną ze Stargardu wygraliśmy 9:1.  Był to dość łatwy i szybki mecz. Honorowy punkt dla gości uzyskał Kamil Rudomina.
W drugim meczu z drużyną z Wierzbięcina wygraliśmy 8:2, choć nie było łatwo o zwycięstwo. Nasi rywale okazali się bardzo wymagający. 2 punkty dla przyjezdnych zdobył Bartosz Jemiljanowicz.
Ozdobą w tym meczu był pojedynek deblowy pomiędzy parami Kluczyński/Kiljanek i Jemilianowicz/Olejnik.  Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w wiele długich wymian.

Warto podkreślić kolejny bardzo dobry występ Kamila Kiljanka – naszej niepokonanej Jedynki, który zdobył komplet punktów w obu meczach.
Brawo KILLjan – oby tak dalej.

Dzięki zwycięskiej passie Champion Police został samodzielnym liderem w II lidze.

Kolejne spotkanie u siebie Lider tabeli rozegra 30 listopada z drużyną ze Szczecina. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej wyniki  bieżącej kolejki i aktualna tabela: