Mistrzostwo województwa naszej zawodniczki, pierwsze medale naszych dwóch kadetów

W dniu 17.04.2016 r. w Sianowie odbył się indywidualne mistrzostwa województwa w kategorii juniorów i kadetów. W tych zawodach wystartowały nasze juniorki: Paulina i Patrycja Korzeniowskie, a także nasi kadeci: Wiktor Zieliński, Michał Wardek i Przemek Tuziemski. Świetnie spisała się Paulina, która zdobyła złoto w grze pojedynczej i będzie reprezentować nasze województwo na mistrzostwach Polski w Ostródzie. Oprócz medalu w singlu nasza zawodniczka zdobyła srebro w grze mieszanej, oraz brąz w grze podwójnej z siostrą Patrycją. W kategorii kadetów dobrze spisał się Wiktor zajmując 5 miejsce w singlu, oraz 3 miejsce w deblu w parze z klubowym kolegą Michałem. Dzięki dobrym występom i wysokim miejscu w rankingu po 3 WTK’ach Wiktor znalazł się w gronie 6 najlepszych kadetów w województwie, którzy wystąpią w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw Polski w najbliższą sobotę w Międzyzdrojach. Pozostali nasi zawodnicy zajmowali kolejno: Patrycja 7 miejsce w singlu, a Michał z Przemkiem uplasowali się na miejscach 9-12. Gratulujemy naszym zawodnikom za dobrą postawę na turnieju i życzymy dalszych sukcesów.