,, Pierwsze koty za płoty ”

W sobotę rozegrano debiutowy mecz Championa w pierwszej lidze kobiecej z MRKS Gdańsk. Policki UKS tym dniem uroczyście rozpoczął rozgrywki ligowe przy obecności władz gminy i powiatu polickiego! Niestety wszystkich zaproszonych przedstawicieli gminy i powiatu nie mogliśmy gościć, lecz bardzo dziękujemy za czynny udział w dopingu naszej drużyny między innymi panu Witoldowi Stefańskiemu Naczelnikowi Wydziału Oświaty i Kultury, pani Beacie Chmielewskiej członkowi Zarządu Powiatu w Policach, panu Łukaszowi Kaczmarkowi członkowi Zarządu ,,Transtech” Sp. z.o.o., panu Jerzemu Kardziejonkowi polickiemu przedsiębiorcy oraz wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy wspierali nasze dziewczyny wspaniałym kibicowaniem.

Mecz rozegrany został w miłej atmosferze, choć nie ma co ukrywać, MRKS Gdańsk pokazał klasę i swoją wyższość. Goście to drużyna, która w tamtym sezonie rozgrywała mecze na szczeblu ekstraligowym, tak więc Champion, pierwsze starcie zakończył wynikiem 0:10. Wynik może wydawać się bardzo wysoki, lecz mecze były widowiskowe oraz niektóre pojedynki zacięte.

Wszystko zawdzięczamy naszym sponsorom, bo bez ich udziału pierwszej ligi kobiecej tenisa stołowego w Policach by nie było.
Serdecznie dziękujemy!

Kilka zdjęć z meczu. 😉