Święto w Policach, awans do pierwszej ligi kobiet w tenisie stołowym

Jest to wielki sukces kobiecego tenisa stołowego w województwie zachodniopomorskim. W dniu 03.06.2015 r. w Sępolnie Krajeńskim rozegrano mecz rewanżowy w barażach o wejście do I-szej ligi kobiet, pomiędzy MLKS KRAJNA, a UKS CHAMPION POLICE. Mecz zakończył się wynikiem: 7:3 dla championistek. Wynik ten dał naszym zawodniczkom upragniony awans do rozgrywek w sezonie 2015/16 na zapleczu ekstraklasy. Tym bardziej należy docenić osiągnięcia zespołu, że dokonano tego zawodniczkami z naszego województwa. Skład zespołu który awansował do I-ej ligi:
ANNA GRYGORCEWICZ – KAPITAN DRUŻYNY, MARTYNA MOSKWA, SANDRA PRZYWARTA, PAULINA POŻNIAK, IWONA ROSIK I KARIN KMIECIK
Korzystając z okazji klub chciałby podziękować swoim sponsorom bez których sukces ten byłby niemożliwy do osiągnięcia:
URZĄD MIASTA I GMINY W POLICACH
ZCH POLICE – GRUPA AZOTY