Dobre otwarcie nowego sezonu

Wczoraj ruszyła II liga.

W meczu wyjazdowym II UKS Champion Police zremisował 5:5 z Visonex LUKS TOP Wierzbięcin. Mecz był bardzo wyrównany i do zwycięstwa zabrakło trochę szczęścia.


W meczu pierwszej drużyny Championa z drużyną ze Szczecina padł wynik 6:4. Od samego początku gospodarze narzucili ostre tempo i po pierwszej serii gier pojedynczych objęli prowadzenie 3:1. Po grach deblowych było 4:2. W kolejnych grach singlowych dwóch Kamilów wygrało swoje pojedynki singlowe i było już wiadomo, że Champion tego meczu nie przegra. Przy takim rezultacie nastąpiło pewne rozluźnienie w szeregach gospodarzy i kolejne dwa punkty dołożyli zawodnicy Griffnsa. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się wynikiem 6:4. Trzeba przyznać, że drużyna beniaminka postawiła dosyć wysokie warunki i tanio skóry nie sprzedała.
Wszystkie pojedynki stały na wysokim poziomie, co zadowoliło dość licznie zgromadzoną publiczność. Na meczu pojawiło się w sumie 25 sympatyków tenisa stołowego, co zbyt często się nie zdarza. Tenisiści pierwszej drużyny pokazali, że są bardzo dobrze przygotowani do sezonu i na pewno będą odgrywać znaczącą rolę w 2. lidze.

 

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela:

 

 

 

Udostępnij na: