Nasze dwie drużyny II ligi kobiecej rozegrały na wyjeździe po dwa mecze

Dnia 14.03.2015 r. nasze dwie drużyny II ligi kobiecej rozegrały na wyjeździe po dwa mecze z drużynami UKS TS Oborniki oraz MRKS Warta Oborniki.

I Champion Police w składzie : Anna Grygorcewicz, Martyna Moskwa, Paulina Poźniak oraz Karin Kmiecik spisały się znakomicie jak na lidera przystało z drużyną UKS TS Oborniki wygrały 8:2, natomiast z drużyną MRKS Warta Oborniki wygrały 10:0. Nasza drużyna II Champion Police występująca w składzie : Paulina Korzeniowska, Patrycja Korzeniowska, Aneta Zabłocka, Anna Zabłocka oraz Dorota Gadomska również spisały się na medal zdobywając kolejne doświadczenia i robiąc kolejne postępy wygrywając z drużyną MRKS Warta Oborniki 8:2 oraz przegrywając z drużyną UKS TS Oborniki 9:1.

Pojedynki były na wysokim poziomie, nie zabrakło również dużej ilości emocji w każdym z pojedynków.

Gratulujemy naszym drużynom i trzymamy kciuki za dalsze spotkania 🙂

I Champion Police – UKS TS Oborniki :

Anna Grygorcewicz – 2,5 pkt

Martyna Moskwa – 2,5 pkt

Paulina Poźniak – 1,5 pkt

Karin Kmiecik – 1,5 pkt

I Champion Police – MRKS Warta Oborniki :

Anna Grygorcewicz – 2,5 pkt

Martyna Moskwa – 2,5 pkt

Paulina Poźniak – 2,5 pkt

Karin Kmiecik – 2,5 pkt

II Champion Police – UKS TS Oborniki :