Turniej Finałowy V ligi mężczyzn sezon 2014/2015!

1. Cel zawodów: wyłonienie mistrza V Ligi Mężczyzn, wyłonienie zespołów awansujących do IV ligi oraz ustalenie miejsc od 1 do 8 i zdobycie punktów do rankingu Współzawodnictwa Klubowego.2. Organizatorzy: Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego, kluby UKS Funbox Kamień Pomorski , Viktoria Chojna!
3. Miejsce rozgrywek i termin: turniej o miejsca 1-4 w Kamieniu Pomorskim hala widowiskowo-sportowa ul. Wolińska 9, turniej o miejsca 5-8 w Chojnie hala sportowa w Gimnazjum ul. Szkolna 15.
Turnieje zostaną rozegrany 14.03.2015 r. (sobota) od godziny 11.00. Warunki gry: cztery stoły ograniczone płotkami pola gry o wymiarach od 10m x 5m do 12m x 6m! Piłki białe 40 mm celuloidowe!

1. Uczestnictwo-prawo startu: w turnieju w Kamieniu Pomorskim grać będą zespoły:

UKS Funbox Kamień Pomorski, II UKS Czarni Pieszcz, II KTS Koszalinianin Koszalin, III UKS Champion Police.
W turnieju w Chojnie grać będą:
Viktoria Chojna, IV ATS Stargard Szczeciński, II LUKS Fala Trzebiatów, II MSZS Świdwin.
Wszystkich uczestników obowiązują przepisy w zakresie właściwego sprzętu i stroju sportowego oraz ubezpieczenia i kart zdrowia!

1. System rozgrywania: turnieju/1-4/ rozstawienie zespołów wynika z zajętych miejsc w rundziezasadniczej, zestawienie jest następujące:

UKS Funbox Kamień Pomorski – II KTS Koszalinianin Koszalin
II UKS Czarni Pieszcz – III UKS Champion Police
Wygrane zespoły grają o 1-miejsce a przegrane o 3-miejsce.
Awans do IV ligi uzyskują dwa pierwsze zespoły.
W turnieju w Chojnie/5-8/ zestawienie drużyn jest następujące:
IV ATS Stargard Szczeciński – II LUKS Falą Trzebiatów
Viktoria Chojna – II MSZS Świdwin
Wygrane zespoły grają o 5-miejsce a przegrane o 7-miejsce.
W meczach obowiązuje ustawienie z rankingu klubowego po I rundzie!
Wszystkie mecze grane są do 6 punktu wg. kolejności gier w protokole meczu!
6. Program zawodów:
Godz. 11.00 potwierdzenie uczestnictwa w zawodach przez zespoły
11.15 otwarcie mistrzostw i rozpoczęcie I rundy.
ok. 13.30 planowane mecze II rundy.

1. Sprawy finansowe: gospodarz turnieju pokrywa koszty organizacyjne oraz czterech sędziów liczących, ZPZTS pokrywa koszty delegacji sędziego głównego.

Sędziowie główni: wydelegowani przez Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego. Karol Kania w Kamieniu Pomorskim i Julian Pawłasek w Chojnie!

v-ce prezes Piotr Bochnacki
Koszalin 22.02.2015 r.
Kontakt do osób odpowiedzialnych za turnieje!
Tel 609720733 Sławomir Zięba-Kamień Pomorski
Tel 501776110 Tomasz Bałachowski Chojna