II UKS CHAMPION POLICE AWANSOWAŁ DO II LIGI

W dniu dzisiejszym rozegrano ostatnią kolejkę ligową w 3. lidze zachodniopomorskiej.
II UKS Champion Police swój ostatni mecz rozegrał awansem tydzień temu, wygrywając z Koszalinem. O tym czy Policzanie awansują do II ligi trzeba było czekać na rezultat dzisiejszego meczu pomiędzy Griffins Spin Szczecin i Trzynastką Szczecin. Po dramatycznym i bardzo emocjonującym meczu Griffins Spin Szczecin wygrał to spotkanie minimalnie 10:8. Dzięki temu II UKS Champion Police zajął 2 miejsce w tabeli, gwarantujące awans do II ligi.

II UKS Champion Police  wywalczył ten awans w następującym składzie: Michał Kowalski, Rafał Szarycki, Jakub Wojewoda, Wiktor Zieliński, Mariusz Pogorzelski, Janusz Żukowski i Rafał Smoliński. Gratulacje Panowie.

Tym samym w przyszłym sezonie Champion Police będzie miał dwie drużyny w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie północnej.

Udostępnij na: