Podium na koniec sezonu 2021/22

W dniu 30 kwietnia 2022 zawodnicy Championa Police udanie zakończyli sezon 2021/22 w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie północnej.
We własnej hali pewnie pokonali drużynę Visonex LUKS TOP Wierzbięcin II 9:1. Ale to wcale nie był taki łatwy mecz jak wskazuje na to wynik. Młodzi zawodnicy
z Wierzbięcina pokazali się z dobrej strony, stawiając silny opór gospodarzom.
W drużynie Championa wystąpili: Kamil Kiljanek(2,5pkt.), Damian Szczerba(2,5pkt.), Szymon Milczarek(1,5pkt.) i Marcin Jurkiewicz(2,5pkt.).

W tym sezonie najlepszą drużyną w grupie północnej był Visonex LUKS TOP Wierzbięcin I. Pierwsze dwie drużyny z tabeli zagrają jeszcze mecze barażowe o 1. ligę z drużynami z grupy południowej. Baraż o utrzymanie w lidze zagrają drużyny z Dębna i Koszalina. Natomiast do 3. ligi spadła drużyna TOP Spin BABOLAT Szczecin, która się wycofała z rozgrywek w trakcie sezonu.