I TEGOROCZNY TURNIEJ PING PONGA

Turniej odbędzie się w dniu 23.04.2022 o godz. 10:00.

I Tegoroczny Turniej w ping-ponga będzie pierwszym w historii, który odbędzie się na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Dotychczas nie było jeszcze takiej imprezy ping-ponga w regionie,  gdzie zawodnicy grają rakietkami bez profesjonalnych okładzin.

Wszyscy uczestnicy turnieju będą rozgrywać swoje mecze taką samą rakietkę do ping-ponga, dostarczoną przez organizatora, która nie ma profesjonalnych okładzin. W ich miejscu użyto drobnego papieru ściernego o gradacji 320, klejonego bezpośrednio do rakietki.

Granie taką samą rakietą przez wszystkich zawodników pozwoli
na wyrównanie szans, bez kombinowania na sprzęcie.

Zasady gry:
1. Mecz rozgrywany jest do 2 wygranych setów.
2. Pojedynczy set rozgrywany jest do 15 punktów przez jedną ze stron.
3. Przy stanie 14:14 gra toczy się do momentu zdobycia przez jedną ze stron 15-go punktu, tzw. „Sudden Death” (nie ma gry do przewagi 2  punktów).
4.  Zachowana jest zasada zmiany serwującego co 2 serwy.

Poniżej szczegółowy Regulamin Turnieju:
Ping Pong regulamin

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane do dnia 21.04.2022 do godz. 18:00 pod nr tel. 664 475 169.

UWAGA: istnieje możliwość przetestowania rakietek w MABO ZONE CLUB. Koszt wypożyczenia 5 zł.