Ważne 2 punkty na wyjeździe

W sobotę odbyła się ostatnia kolejka 1.rundy w II lidze.
Tenisiści stołowi Championa Police udali się na mecz wyjazdowy do Wierzbięcina. Przed tym meczem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. Początek spotkania był bardzo emocjonujący. W pierwszym meczu Kacper Pyra prowadził już z Kamilem Kiljankiem 2:0, ale w tym momencie Kamil KILLjanek vel „El Pistolero” włączył drugi bieg i wygrał kolejne 3 sety.  Brawa za walkę do samego końca! Po tym pojedynku Policzanie przejęli kontrolę nad meczem i po grach deblowych było już 1:5. Ostatecznie mecz zakończył się ważnym zwycięstwem Championa Police 2:8.
Champion Police wystąpił w składzie: Kamil Kiljanek(2,5pkt.), Damian Szczerba(2,5pkt.), Marcin Jurkiewicz(2,5pkt.), Dawid Zelek(0,5pkt.) i Szymon Milczarek.  Pierwszą rundę kończymy na 5. miejscu.

A już za tydzień Champion Police rozpocznie rundę rewanżową meczem wyjazdowym z KTS Koszalinianin Koszalin.

Poniżej wyniki bieżącej kolejki i aktualna tabela: