Champion wygrywa w Dębnie

W dniu dzisiejszym rozegrano kolejną kolejkę II ligi.

Tenisiści stołowi Championa Police udali się na mecz wyjazdowy z drużyną
STS Dębno.
Od samego początku Policzanie kontrolowali przebieg meczu i po pierwszych partiach singlowych był wynik 4:0, natomiast po deblach 6:0 dla Championa. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Championa 8:2.
Champion Police zagrał w składzie: Kamil Kiljanek(2,5pkt.), Damian Szczerba(2,5pkt.), Dawid Zelek(1,5pkt.), Marcin Jurkiewicz(1,5pkt.) i Szymon Milczarek.
W meczu z STS Dębno Policzanie wystąpili w nowych strojach. Serdeczne podziękowania dla Rafała Smolińskiego i Roberta Wymiatała, którzy zasponsorowali zakup spodenek i koszulek dla obu drużyn uczestniczących
w rozgrywkach II i III ligi.
Już za tydzień Champion Police będzie podejmował na własnym terenie drużynę TOP-Spin BABOLAT Szczecin.

Udostępnij na: