Trzynastka lepsza od Championa

W dniu dzisiejszym grała III liga.

II UKS Champion Police podejmował na własnym terenie zespół Trzynastka Szczecin. Mecz był bardzo zacięty od samego początku. Po pierwszej serii gier singlowych był remis 2:2. Niestety gry deblowe padły łupem Gości i zrobiło się 2:4. W kolejnej serii gier pojedynczych zespół ze Szczecina wyszedł na prowadzenie
i był rezultat 3:7. Policzanie ruszyli do ataku i zaczęli odrabiać straty do wyniku 8:9 i już było wiadomo, że Police mogą jedynie walczyć o remis. Niestety w ostatniej grze po pięciosetowym boju Janusz Pszeniczka ograł Wiktora Zielińskiego i mecz zakończył się zwycięstwem Gości.
Policzanie wystąpili w składzie: Michał Kowalski(4pkt.), Rafał Szarycki(3pkt.), Rafał Smoliński(1pkt.), Wiktor Zieliński i Jakub Wojewoda.

W pozostałych meczach kolejki padły następujące wyniki:

Aktualna tabela po 2. kolejce:

 

 

 

Udostępnij na: