Udana inauguracja nowego sezonu

W dniu 11.09.2021 zainaugurowano rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

Pierwszy mecz sezonu jest zawsze pewną niewiadomą. Na inaugurację nowego sezonu drużyna Championa Police podejmowała zespół KTS Koszalinianin Koszalin. Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy i po pierwszych grach singlowych oraz deblach Policzanie prowadzili 6:0.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla Championa, a honorowy punkt dla beniaminka z Koszalina zdobył Marcin Marczak.
Zespół Championa wystąpił w następującym składzie:  Kamil Kiljanek, Damian Szczerba, Wiktor Zieliński i Szymon Milczarek.
Widać, że nasi zawodnicy sumiennie przepracowali okres przygotowawczy
do nowego sezonu. Oby tak dalej.

Warto przypomnieć , że zmagania na 2-ligowym froncie są rozgrywane w nieco innej formule niż dotychczas. W tym sezonie do fazy play off awansują tylko
po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy (wcześniej w rundzie finałowej występowały cztery pierwsze drużyny). Ponadto zespoły będą rozgrywały jeden mecz dziennie, a nie jak dotychczas, dwa.
Już za 2 tygodnie Champion Police rozegra swoje pierwsze mecze wyjazdowe.