CHAMPION POLICE po raz drugi z rzędu wygrywa Grupę Północną 2 ligi !!!

W sobotę odbyła się przedostatnia kolejka w 2 lidze.

W minioną sobotę tenisiści stołowi Championa Police podejmowali u siebie drużyny z Ostroroga i Dębna.
W pierwszym meczu  lepsi okazali się Goście z Ostroroga, wygrywając 7:3. Tym samym zespół UKS Nałęcz Majster Ostoróg przerwał passę zwycięskich meczów Championa w sezonie zasadniczym, która trwała nieprzerwanie od 2 lat.
Ostatni raz Policzanie stracili punkty w sezonie zasadniczym 9 lutego 2019 roku, remisując 5:5 ze Spartą Złotów.

Drugi mecz przeciwko STS Dębno, rozpoczął się niestety znowu nie po myśli gospodarzy. Po pierwszych grach singlowych Goście prowadzili 3:1.
Na szczęście po zaciętych grach deblowych Champion doprowadził do remisu 3:3
i mecz zaczął się znowu od początku. Do końca meczu pozostały 4 partie singlowe, z których 3 padły łupem Policzan. Dzięki temu zwycięstwu, na 1 kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej Champion Police po raz drugi z rzędu wygrywa Grupę Północną 2 ligi.

Już w tą sobotę Champion rozegra ostatni swój mecz wyjazdowy w Wierzbięcinie w rundzie zasadniczej. Niezależnie od wyniku tego spotkania, jest już pewne, że nasza drużyna zagra w barażach o I ligę z pierwszego miejsca i zmierzy się z 4-tą drużyną z grupy południowej.

Poniżej wyniki kolejki i aktualna tabela:

 

Udostępnij na: