Wyniki ligowe

W zeszły weekend odbyły się mecze 1 ligi kobiet oraz 2 i 3 ligi męskiej. Wyjazdowe potyczki miały dziewczyny i drugoligowcy, natomiast u siebie dwa mecze rozegrali trzecioligowcy.

Znakomicie poradziły sobie dziewczęta z Polic pokonując na wyjeździe z SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:3. Dzięki tej wygranej polickie tenisistki zanotowały awans z 9 na 8 miejsce w tabeli ligowej. Minimalnej porażki doznali drugoligowcy przegrywając z drużyną ATS Stargard 6:4. Mimo przegranej nasi drugoligowi zawodnicy zajmują 4 miejsce na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego, mając 2 punkty przewagi nad 5 drużyną. Utrzymanie 4 miejsca pozwoli na grę w barażu o 1 ligę ze zwycięzcą rozgrywek 2 ligowych w grupie południowej.

Zwycięstwo i remis zanotowała druga męska drużyna Championa pokonując 8:2 ZTTS Złocieniec i remisując 5:5 z MSZS Świdwin. Po tych meczach Champion II zajmuje 3 miejsce w tabeli ligowej ze stratą 4 punktów do 2 miejsca dającego bezpośredni awans do drugiej ligi.

Udostępnij na: