Porażka na inaugurację ligi

W dniu 9 września w Policach pierwszoligowa drużyna Championa rozegrała swój pierwszy mecz sezonu. Tenisistki z Polic podejmowały zeszłoroczne zwyciężczynie sezonu zasadniczego pierwszej ligi kobiet grupy północnej: LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno.Faworytkami tego meczu była drużyna gości, która zwyciężyła 9:1 z naszymi zawodniczkami. Jednak policzanki spisały się z dobrej strony, mimo wysokiego wyniku nie odzwierciedlało to poziomu całego spotkania. Mecz trwał ponad dwie godziny i o wynikach w poszczególnych partiach decydowały końcowe piłeczki(aż 4 partie rozstrzygały się w 5 setach, wszystkie na korzyść zawodniczek z Chełmna).

W najbliższą sobotę tenisistki Championa Police rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną UKS Chrobry Międzyzdroje. Będzie to kolejny trudny mecz, jednak liczymy, że nasze zawodniczki sprostają wyzwaniu i powalczą o jak najlepszy wynik. Życzymy powodzenia i sukcesów w nadchodzących meczach.