Udany debiut naszej najmłodszej zawodniczki na wtk skrzatów

W niedzielę w Międzyzdrojach odbył się 3 wtk seniorów oraz 2 wtk skrzatów. W zawodach skrzatów zadebiutowała nasza najmłodsza zawodniczka- Zuzanna Kmiecik. Pierwszy turniej może śmiało zaliczyć do udanych zajmując bardzo dobre 3 miejsce, ustępując jedynie dwóm starszym o rok zawodniczkom. W kategorii seniorek z naszych zawodniczek najwyżej została sklasyfikowana Karin Kmiecik, która zajęła 5 miejsce. Na miejscu 6, 7 i 9 były kolejno klasyfikowane Sandra Przywarta, Anna Grygorcewicz i Martyna Moskwa. Policzanki mogą czuć lekki niedosyt trafiając we wczesnej fazie turnieju na bardzo mocne zawodniczki, jednak zaprezentowały się z dobrej strony, a porażki były minimalne. Jesteśmy przekonani, że na mistrzostwach województwa któraś z naszych reprezentantek wywalczy sobie awans na późniejsze mistrzostwa Polski.

W kategorii seniorów wystąpiło 3 naszych zawodników. Po dobrych i zaciętych meczach najwyżej z polickich tenisistów był Robert Bałachowski plasując się na 17 pozycji, nieco niżej zakończył zmagania Maciej Stadnik zajmując 21 miejsce, a na 33 miejscu turniej zakończył Wiktor Zieliński, dla którego był to debiut w kategorii seniorskiej.