Sobota pełna emocji!

W dzisiejszą sobotę gościliśmy dwa zespoły 3 ligi mężczyzn, które rywalizowały z dwiema polickimi drużynami.
Pierwsze starcia były pomiędzy II UKS Champion Police & II KS ATS Stargard oraz III UKS Champion Police & Trzynastka Szczecin.

W dzisiejszym dniu o godzinie 10:00 na hali polickiej rozpoczęto rozgrywki trzecioligowe między Championami a przyjezdnymi drużynami: II KS ATS Stargard oraz Trzynastka Szczecin. II zespół walczył w pierwszym pojedynku ze Stargardem, wygrywając z dużą przewagą 9:1, zaś III drużyna grając ze Szczecinem musiała przyznać wyższość przeciwnikowi, gdyż pojedynek zakończył się 0:10.

Po skończonych partiach drużyny wymieszały się i starcia były między II zespołem a Szczecinem oraz III drużyną a Stargardem.
Champion II wywalczył zwycięstwo z Trzynastką 7:3, zaś III przegrała 3:7 ze Stargardem. Trzeba jednak przyznać, że obydwa mecze były wyrównane i trzymały w napięciu do samego końca.

Dziękujemy zawodnikom za wspaniałe widowisko!