Ogólnopolski debiut Wiktora!

Wielkie gratulacje dla naszego podopiecznego!

W sobotę 26.11 rozegrano II GRAND PRIX POLSKI w Drzonkowie. Nasz klub reprezentował Wiktor Zieliński!Młody wychowanek UKS Champion Police zakwalifikował się na ogólnopolskie rozgrywki tenisa stołowego, jako drugi zawodnik województwa zachodniopomorskiego. Należy zaznaczyć, że Wiktor swój debiut zdobył po niespełna 3 latach treningu. To wielkie wyróżnienie!

Pytając Wiktora, jak się czuje przed meczami, odpowiedział:
– Dobrze. Jadę, aby zmierzyć się z najlepszymi. Traktuję to jako dobry trening i wiem, że nie będzie łatwo.

Pierwszy występ naszego podopiecznego należy podsumować jednomyślnie- wzorowo. Mądre podejście do każdego meczu, gra fair play i pełne skupienie to podstawowe cechy naszego ,,Championa”. Mimo, że po 3 meczach nie udało się wyjść z grupy, to i tak ten występ zaliczamy do udanych!

Każde takie zawody dają motywację do jeszcze większej pracy, do cięższych treningów i tworzą nowe cele. Dziękujemy Wiktorowi za godne reprezentowanie Polic i czekamy na dalsze zwycięstwa!

Udostępnij na: