Pewne zwycięstwo dziewczyn z Championa

W ostatnią sobotę zawodniczki z Polic rozegrały we własnej hali mecz w ramach rozgrywek 2 ligi kobiet. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną policzanek 11:3 z Polonią Śmigiel.Aktualnie po 4 meczach z kompletem zwycięstw drużyna Championa Police jest na czele tabeli ligowej. Dziewczyny zmierzają pewnie po wywalczenie awansu do 1 ligi, w której jeszcze z zeszłym sezonie rywalizowały.

Tego samego dnia odbyła się 5 kolejka rozgrywek 3 i 5 ligi męskiej, w której obie drużyny Championa grały mecz między sobą, a 5-ligowcy grali swoje mecze z Resku i Świdwinie. Mecz pomiędzy Championem II i Championem III zakończył się wynikiem 7:3 dla Championa II, niestety minimalnych porażek doznali młodzi zawodnicy z Polic przegrywając 4:6 i 3:7.

Na półmetku 3 ligi drużyny Championa II i III zajmują 6 i 10 miejsce. Mimo 6 miejsca Champion II traci zaledwie 2 punkty do zajmującej drugie miejsce (dające awans do 2 ligi) drużyny LUKS Gryfice. Zawodnicy z 5 ligi z dorobkiem 5 punktów zajmują w tabeli 9 miejsce.

W najbliższy weekend w Drzonkowie odbędzie się 2 Grand Prix kadetów, na którym wystąpi nasz zawodnik Wiktor Zieliński dzięki zajęciu 2 miejsca w eliminacjach wojewódzkich. Po udanych eliminacjach w kategorii kadetów w starszej kategorii (junior) również sobie dobrze poradził zajmując wysokie 9 miejsce. W niedzielę w Międzyzdrojach również odbędzie się 2 wtk seniorów, na którym o awans na Grand Prix będą głównie walczyć zawodniczki z Championa.

Udostępnij na: