Wyniki 3 i 4 ligi

W minioną sobotę w Policach rozegrane zostały mecze 3 i 4 ligi. Trzecioligowcy Championa podejmowali Trzynastkę Szczecin, a nasi najmłodsi zawodnicy z 4 ligi podejmowali drużyny ATS Stargard, oraz UKS Technik Smolnica.Mecz 3-ligowców z Trzynastką zakończył się remisem 5:5, gdzie dużo pojedynków było bardzo zaciętych i emocje były do ostatnich piłek. Gorzej powiodło się naszym 4 ligowym zawodnikom, którzy przegrali oba mecze po 0:10 z ATS’em, oraz 1:9 z UKS Technik. Dla 4-ligowców jest to pierwszy sezon w rozgrywkach drużynowych i zbierają z każdym meczem cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

W najbliższą niedzielę nasze 1 ligowe zawodniczki wybierają się do Nadarzyna na kolejny mecz w rozgrywkach 1 ligi kobiet, gdzie podejmą miejscowy GLKS Nadarzyn. Najbliższe zmagania męskich drużyn odbędą się 7 listopada, gdzie drużyny 2 i 3 ligowe podejmą u siebie drużyny: Darz Bór Karnieszewice i UKS Czarni Pieszcz(2 liga) oraz MSZS Świdwin i Sławoborzanin Sławoborze(3 liga). Wyjazdowe mecze czekają zawodników 4 ligi, którym przyjdzie się zmierzyć z drużynami ZTTS Złocieniec, oraz UKS TEAM TENIS Białogard. Życzymy naszym zawodnikom i zawodniczkom jak najlepszych rezultatów 😛

Udostępnij na: