Coraz lepiej, ale wciąż bez punktów

W sobotę zawodniczki Championa Police rozegrały swoje dwa mecze ligowe z drużynami SCKiS HALS WADWICZ Warszawa, oraz ATS Białystok. Pomimo dobrej postawy naszych zawodniczek niestety musiały w obu meczach uznać wyższość rywalek.Pierwszy mecz to był pojedynek dwóch beniaminków 1 ligi kobiecej. Dziewczyny z Polic wystąpiły w składzie: Natalia Kocoń, Martyna Moskwa, Sandra Przywarta, Anna Grygorcewicz, Karin Kmiecik, Martyna Łebek oraz Iwona Rosik. Był to bardzo trudny mecz, ponieważ warszawianki w rozegranych swoich meczach od początku sezonu jeszcze nie przegrały żadnego meczu w lidze. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla drużyny przyjezdnej, jednak trzeba pochwalić postawę policzanek, które od pierwszego do ostatniego pojedynku walczyły o każdy punkt i postawiły spory opór zawodniczkom z Warszawy.

W drugim meczu do Polic przyjechała drużyna ATS’u Białystok. Spotkanie było bardzo wyrównane, na bardzo dobrym poziomie, jednak zwycięsko z tego starcia wyszły zawodniczki z Białegostoku wygrywając mecz 7:3.

Podziękowania dla naszych zawodniczek za dobre widowisko, za duże emocje, oraz wolę walki, trzymamy kciuki w kolejnych meczach 🙂

UKS Champion Police – SCKiS HALS WADWICZ Warszawa

Natalia Kocoń – 1 pkt